telefon: +48 694 436 268
adres: ul. Stroma 28a 33-111 Koszyce Wielkie
znajdź nas na facebook

O firmie

Firma budowlana „POPIELA” działa na rynku tarnowskim od 2003 roku. Początkowo firma specjalizowała się głównie w pracach wykończeniowych. Solidność oraz wysoki standard świadczonych usług przyczynił się do szybkiego rozwoju naszej firmy. W tym czasie stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu.

W roku 2007 zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres naszej działalności o kompleksową budowę domów jednorodzinnych. Nasza oferta szybko znalazła uznanie wśród Klientów przyczyniając się do dalszego rozwoju firmy.

Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych od generalnego wykonawstwa budowy domów i innych budynków, przez kompleksowe wykończenie wnętrz, nadzory budowlane, aż po rozbiórkę budynków. Celem naszej działalności jest całościowe wykonawstwo inwestycji. Prowadzimy kompletną obsługę przedsięwzięć w zależności od potrzeb klienta.

Oprócz wieloletniego doświadczenia zapewniamy również doradztwo w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów co wpływa znacząco na ich konkurencyjność cenową oraz terminowość dostaw.
Firma budowlana „POPIELA” posiada potencjał umożliwiający realizacje inwestycji w krótkim czasie, powierzane zadania wykonujemy rzetelnie, sprawnie organizacyjnie w oparciu o duże doświadczenie i wiedzę techniczno-budowlaną.